Rychlý kontakt:
777 820 428

Jak se cítit dobře

Jak se cítit dobře

Pracujte sama na sobě.
Naučte se věci vidět očima druhých. Poučte se ze situací, které pro vás nebyly příjemné. A především, nic si nevyčítejte a hledejte cestu, jak stejnou chybu už znovu neudělat! Vše je otázkou sebepřijetí.

Mějme rády sami sebe. I když někdy máme pocit, že si to nezasloužíme – trestáme se, jsme si přísným rodičem.

I tady pomáhá psané slovo – vlastní deník nám pomůže se k různým událostem vracet. Stačí každý den zachytit pár slovy ty nejzásadnější události.

…a samozřejmě je důležité i dobře vypadat. Alespoň navenek. I když „uvnitř“ ještě nemáme úplně pořádek. Ale to nemusí každý na první pohled vidět. Tato moje životní filozofie se v nedávné době potkala se stejným náhledem na život.

„Jsem nezávislá kosmetická poradkyně a nabízím přípravky Mary Kay. Společnost Mary Kay byla založena v roce 1963 v USA, kde dnes patří k největším kosmetickým společnostem přímého prodeje v oblasti dekorativní kosmetiky a péče o pleť. Společnost má zastoupení ve více než 35 zemích světa. V České republice je zastoupena od roku 1997 a na Slovensku od roku 2000.“

NOVINKA! Profesionální líčení a účesy pro slavnostní příležitosti – zavolejte nebo napište, náš tým za vámi přijede a udělá vás krásnější než obvykle! Svatby, plesy, promoce aj. Službu kadeřnice po dohodě zajistíme.
CENÍK pro slavnostní příležitosti najdete zde.

CENÍK pro svatební líčení najdete zde.

Můžete si objednat osobní konzultaci kosmetické poradkyně k vám domů – kód služby KP – 1101

Udělejte si radost – přijďte se nechat zdarma nalíčit s použitím skvělé kosmetiky!

Kde se můžete zúčastnit?
Nejbližší akce:
Pohybové studio Re Well v Havlíčkově Brodě – podle domluvy

…a pro potěchu každý den můžete zakoupit drobné šperky na http://www.fler.cz/ny